Kingiideed, mis päästavad päeva

Ei tea, mida kinkida? Iga kord, kui on lähenemas mõni tähtpäev või ees ootamas kingiralli, hakkab peas mängima sama vana laul: „Mida ometi kinkida?“ Küsi ükskõik kellelt, millist kingitust nad ihaldavad, kostub vastuseks tavaliselt „Mul ei ole midagi vaja“ või „Mul on kõik olemas“. Aga tõde on see, et sügaval sisimas soovib igaüks midagi erilist, mis näitab, et oleme kuulatud ja mõistetud

Siin on sulle Lokitari kingiabi ja teejuht, mis aitab leida ideaalse kingituse just neile „Ma ei tea, mida tahan“ või „Kui, siis midagi praktilist“ tüüpidele. Need on kingitused, mis panevad ka kõige kingivaenulikumad hüüdma:  „Oo, see on just see, mida ma alati tahtnud olen!

 

“Ma ei tea, mida ma tahan”

Inimene, kes jääb alati oma kingisoovidega jänni. Ta ei taha sind tüüdata ega koormata, kuid samas igatseb midagi, mis tõeliselt kõnetaks.

Kingi talle kinkekaart! Täiuslik kingitus ilmub nagu võluväel siis, kui ta on lõpuks valmis oma valikut tegema

 

„Ma ei vaja midagi”

Kõige keerulisem kingisaaja! Isegi kui nad ütlevad, et ei vaja midagi, siis Lokitari 100% Mulberry siidist padjapüür võib olla just see „mitte midagi“, mis toob talle ikkagi naeratuse näole.

Ja muide, kui tal on üks siidist padjapüür juba olemas, siis ei loe see midagi – kingi lihtsalt teist värvi!

 

“Mul on juba kõik olemas”

See inimene elab justkui viie tärni hotellis – kõik luksused on juba käeulatuses.

Üllata teda Lokitarist millegi uuega, näiteks mõne värskelt turule tulnud Curly Girl meetodile vastava tootega. Võib-olla avastab ta midagi, mida ei teadnudki endal puudu olevat. Kas ta on juba proovinud Bounce Curl tooteid?

Vali kingituseks :

 

“Ma tahan kõike”

See inimene on nagu laps kommipoes, silmad säramas ja käed haaravad kõige järele.

Kingi talle mõni äge proovi – või kinkekomplekt, kus on natuke kõike. See on nagu jõulud ja sünnipäev kokku pandud – puhas rõõm!

Rõõmusta teda nende komplektidega

 

„Ma tahan ainult praktilisi asju”

Neil inimestel on jalad maas ja pea selge. Ei soovi midagi, mis jääks lihtsalt tolmu koguma. Vali kingitus, mis teeb nende igapäevaelu paremaks.

Näiteks Lokitari siiditoodete valikust. Olgu selleks paremad unenäod siidist unemaskiga, juukseid hellitav siidist unemüts, patsikumm või voodipesu  – praktiline, aga ikkagi eriline

Proovi:

 

“Soovin midagi looduslähedast”

Nad ei vaja keerukaid keemilisi valemeid, nende süda tuksub looduse rütmis. Nad armastavad kõike, mis on puhas ja pärit loodusest.

Nende jaoks ei ole midagi paremat kui tunda, et nad kasutavad tooteid, mis on harmoonias loodusega, olles samas õrnad nende endi ja planeedi vastu.

Kingi talle juukseõli. Õli on nagu pudelisse püütud looduse essents – puhas, värske ja tõeliselt looduslähedane

 

“Hindan üle kõige kvaliteeti”

Nad on nagu gurmaanid ilumaailmas – valivad ainult parimat ja teavad, et kvaliteet on see, mis loeb ja millesse tasub investeerida. Nende jaoks on iga detail oluline, alates pakendist kuni koostisosade päritoluni.

Kingi talle  midagi, mis peegeldab tema kõrgeid standardeid.

Näiteks Lokitari siidist voodipesu, mis ei ole mitte ainult luksuslik ja pehme puudutusega, vaid valmistatud parima kvaliteediga 22momme tihedusega 100% naturaalsest Mulberry siidist

 

“Hellita mind”

Nad hindavad aega iseendale ning armastavad tunda end erilise ja hoituna. Nende jaoks on oluline aeg, mil pühenduda endale ja luua rituaale, mis hellitaksid nii keha kui ka vaimu.

Kingi neile juuksemask, mis on nagu spaakogemus kodustes tingimustes, võimaldades kogeda tõelist luksust ja hoolitsust iseenda ilu ja heaolu jaoks.

 

“Mul on kogu aeg kiire”

Nende päevad on nagu maraton – alati liikumises, alati midagi teha.

Kiire eluviisiga inimesele on iga sekund arvel. Ta vajab lahendusi, mis hoiavad sammu tema kiire elutempoga, mistõttu on ka ideaalne kingitus tema jaoks multifunktsionaalne ja kiiresti toimiv.

Proovi

 

“Ma tahan endale ägedat soengut”

See inimtüüp on nagu kunstnik oma ateljees – alati loominguline, täis ideid ja valmis katsetama. Nad naudivad erinevate soengute loomist ja peavad lugu toodetest, mis aitavad neil oma visiooni ellu viia.

Nende jaoks on juuksed osa nende isikupärast ja loovusest. Vali

 

“Üllata mind millegi erilisega”

Need inimesed armastavad elu maitseid täiel rinnal ja ootavad alati midagi uut ja põnevat. Nende jaoks ei ole kingitus lihtsalt ese, vaid lugu, mida nad saavad rääkida ja kogemus, mida nad saavad nautida.

Kingi talle põnev seiklus tema juuksehoolduse ja/või ilurutiini

Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.