Näitan kõiki 4 tulemust

Enam kui 80 aastat tagasi lõi üks uuendusmeelne mees ikoonilise Denmani kaubamärgi, mis on siiani juuksurisalongide jaoks kvaliteedi sünonüüm!
1938. aastal tutvustati Põhja-Iirimaa noorele ettevõtjale John Denman Deanile tema New Yorgi reisi ajal uut revolutsioonilist toodet nailonit. Koju naastes oli ta kajut seda uut materjali täis ja varsti pärast seda leidis ta, et seda saab kasutada juukseharjades. 1950. aastateks oli selle uuendusliku harja maine hakanud kasvama. Kuulsad juuksurid võisid aastakümnete jooksul kasutada oma ainulaadset stiili, kuid nad kõik kasutasid Denmani juukseharja!
Koos mõjukate juuksuritega üle kogu maailma töötas Denman välja suure hulga erinevaid tööriistu ja harju, mis täna moodustavad Denmani tootevaliku.

Lokkide maailmas on enim tuntud DENMAN D3 Original Styler 7 realine soenguhari või tema suurem sugulane, 9 realine D4 Original Styler. Need juukseharjad on spetsiaalselt loodud lokkide kuju maksimaalseks esiletoomiseks. 


Denman on endiselt pereettevõte ja asub endiselt Põhja-Iirimaal Bangoris. Ettevõte jätkab koostööd juuksehoolduse asjatundjatega ja on tänu sellele üks maailma enim müüdud juukseharjabrändidest!
Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.