Define Styling Brush – lokke esile toov juuksehari

(13 arvustused)

34.90 

Tellides E-R enne 15:00, postitame tellimuse samal päeval.

Maailmas mitmekordselt läbi müüdud, sensatsooniline lokke defineeriv ja esile toov juuksehari on nüüd lõpuks ometi saadaval ka Lokitaris! See erakordne juuksehari on valmistatud biopõhistest materjalidest ja mõeldud spetsiaalselt sinu lainete, lokkide ja spiraalide esiletoomiseks.

Lokke defineeriv hari on praktiline valik neile, kes soovivad oma lokkidele kiiresti ja lihtsalt kaunist ning selget definitsiooni anda. Sobib hästi nii õhukeste kui ka paksemate juuste jaoks, muutes lokkide tegemise protsessi kiiremaks ja vaevatumaks. Ideaalne neile, kes hindavad aega ja soovivad tõhusaid tulemusi.

Lokke esile toov ja defineeriv juuksehari / soenguhari 

See uuenduslik 3-ühes hari mitte ainult ei silu su juukseid vaevata, vaid aitab luua ka hästi defineeritud  lokke ja lokispiraale, samal ajal juukseid siludes ja hoides ära kahu.

Kasuta harja külgservi, et tõhusalt jagada lokikesi salkudesse ja aidata sellega kaasa ilusate siledate, läikivate ja kahuvabade lokispiraalide loomisele.

Kasuta harja käepidet: Saad saavutada veatuid tulemusi soengu tegemisel, keerates juuksed ümber harja käepideme, luues nii elegantseid suuri vetruvaid lokke. Lisaks on käepidemel eriline kuju, mile teravam ots toimib ka ideaalse tööriistana juustesse sirgete, eraldatud joonte loomiseks.

Saadaval kahes värvitoonis

Harjal on ökoloogiliselt sõbralik biopõhine koostis.

Vegan sea harjaste õrnad otsad on paigutatud ümaratele tippudele. See tähendab, et harja harjased jäljendavad sea harjaste omadusi, kuid on valmistatud vegan-sõbralikest materjalidest.

Milleks mulle sea harjased?

Tavaliselt on sea harjased juukseharjades populaarsed oma pehmuse ja juuste läikivaks muutmise võime tõttu. Vegan versioon kasutab materjale, mis ei pärine loomadelt, kuid pakuvad sarnaseid eeliseid nagu looduslikud sea harjased. Need on paigutatud harja otsadesse nii, et need oleksid ümarad ja õrnad juustele, vältides juuste kahjustamist ja tagades samal ajal efektiivse soengu tegemise.

Ergonoomiline disain, mitmekülgne kasutus ja pikaajaline kvaliteet

Sobib ideaalselt pikkadele juustele

Define Styling Brush on soenguhari on iga lokisõbra hädavajalik abiline sest:

 • Ergonoomiline käepide ja strateegiliselt paigutatud harjased defineerivad, kujundavad ja harutavad lokke vaevata.
 • Iga harjatõmbega aitad kaasa juuksehooldustoodete paremale jaotumisele, vähendades kahu ja saavutades ilusad lokid
 • Õrnad harjased hoiavad ära murdumise ja kahjustused kõikidel juuksetüüpidel ja lokimustritel.
 • Mitmekülgne kasutus toodete pealekandmiseks, pusade harutamiseks või lihtsalt lokkide värskendamiseks – see hari teeb kõike!
Värvus

Tan, Teal

Kasutamine

Ekstra defineeritud lokkide jaoks:

 1. Samm: Kanna oma veel märgadesse või niisketesse juustesse stiliseerimistooteid, nagu leave-in palsam, lokikreem, stiliseerimisgeel ja/või lokivaht.
 2. Samm: Jaga oma juuksed klambritega sektsioonideks.
 3. Samm: Libista seejärel hari õrnalt läbi iga sektsiooni. Vegan harjased defineerivad ja loovad pehmeid salkusid, andes su lokkidele läikiva välimuse.
 4. Samm: Veelgi suurema definitsiooni saavutamiseks võid keerata üksikuid salkusid harja külgedel olevate sakiliste servade ümber. Nii eraldad juuksed üksikuteks, defineeritud lokisalkudeks. Tööta sektsioon haaval.
 5. Samm: Suru (krämpsuta) oma lokisalkusid õrnalt ülespoole ja lase neil seejärel õhu käes kuivada või kuivata difuuseriga

Täiuslike suurte spiraalide jaoks

 1. Samm: Vali väike juuksesalk, mida soovid muuta vetrivaks spiraaliks.
 2. Samm: Haruta juuksesalk esmalt harja sisemiste harjastega ja libista seejärel hari kuni juuksesalgu lõpuni. Hoia harja käepidet lähedal valitud juuksesalgu juurtele ja salgu otsa endiselt harjas.
 3. Samm: Keeruta juuksed nüüd spiraalina ettevaatlikult terava harjakäepideme ümber, jälgides ühtlast survet
 4. Samm: Hoia keerutatud juukseid mõni sekund paigal, et lokk fikseerida.
 5. Samm: Keera juuksesalk ettevaatlikult lainelises liigutuses alla tagasi (ilma tekkinud spiraali lahti harutamata) ja tõmba kammi käepide lokispiraali seest ettevaatlikult välja

Koostisosad

Harjal on ökoloogiliselt sõbralik biopõhine koostis

13 arvustust tootele Define Styling Brush – lokke esile toov juuksehari

 1. Eesti

  Kersti

  Ostes mõtlesin üsna pikalt, sest hind on üsna krõbe juukseharja kohta, aga mõni asi on igat oma senti väärt… See hari teeb täpselt seda mida lubab, sain paki kätte ning proovisin oma pool nädalat pesemata juuste peal ja täiesti hämmastav…pole vist kunagi, nii kiiresti, nii selgeid ja kohevaid lokke saanud. Ülimõnus!

 2. Eesti

  Marie-Christine Väli-Adams

  Ma ei ole veel päris oma käe järgi seda

 3. Eesti

  Helina A.

  Vähendab kahu ja defineerib lokke, päriselt! Siiani ei ole ma lokiharja kasutanud, kuid nüüd tunnen, et asendamatu toode ilusate lokkide kandmiseks!

 4. Eesti

  Marika

  See hari kammib ise 🥰 olen ülimalt rahul.

 5. Eesti

  Elisabeth T.

  Parim hari, mis senimaani lokitoodete osas proovinud olen, aitab viimistlusel, kuid peanaha lähedal ta lokkides suurt imet ei tee.

 6. Eesti

  Lana

 7. Eesti

  Helen

  Olen aastaid, iga pesukord oma juukseid ümber sõrme keerutanud ja ei uskunud, et üks hari võiks mu lokkidega veel mingit imet korda saata. Siiski… Lokkide defineerimine, mis seni igal pesukorral võttis aega ca 30-40 minutit, käis selle harjaga max 10 minutiga ja need olid ilusamad, kui kunagi varem ja lisaks püsisid! Olen harja kasutanud nüüd ca 3 pesukorda ja niisama värskendamiseks ja olen tulemusega ebareaalselt rahul! Ma isegi ei taha kokku arvutada, mitu kuud või aastat oma elust olen ma varasemalt oma lokke finger coilitades veetnud, kui nüüd on leiutatud hari, millega see käib siuh ja valmis 😀 Väärt igat senti! Võtaks selle harja endaga öösel kaissugi, kui saaks, nii rahul temaga lihtsalt 😀

 8. Eesti

  Anonüümne

 9. Eesti

  K.R.L.K.KUNSTI UÜ Katre Jaani

  ÜluMõnus & Mugav hari 🙏❤️ – võtab ära kahu ja harja ääred vormivad lokke 🙏❤️

 10. Eesti

  Anonüümne

  Töötab päriselt.

 11. Eesti

  Külli

 12. Eesti

  Triin

  Eraldab lokid kenasti. Mugav kasutada. Soovitan

 13. Eesti

  Piret L.

  Suurepärane hari, lihtne kasutada, eraldab juuksed ja lokid jäävad imekenad

Show only reviews in Eesti (13)

Lisa arvustus

Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.