Volume EdgeLift Brush – kohevust lisava äärega soenguhari

34.90 

Laos

Tellides E-R enne 15:00, postitame tellimuse samal päeval.

Otsid ideaalset soenguharja? Bounce Curl Volume EdgeLift Brush tihedate vegan harjaste ning volüümi lisava äärega soenguhari aitab sul luua kohevaid ja defineeritud lokke, vähendades samal ajal juuste murdumist ja kahu. Koge erinevust juba täna!

Soenguharja kitsamad äärised – rohkem kohevust!

Bounce Curli patenteeritud Volume EdgeLift Brush sobib kõigile juuksetekstuuridele ja lokimustritele. Soenguhari annab siledad, eraldatud ja volüümikad lokid. Tihedad painduvad ümara otsaga harjased võimaldavad lihtsat libisemist ja vähendavad murdumist. Enam pole vaja tüütut sõrmedega lokitamist või aeganõudvat lokkide viimistlemist – Volume EdgeLift Brush teeb kogu töö sinu eest, vähendades tunduvalt juuste viimistlemiseks kuluvat aega, et sina saaksid nautida oma lokke täiel rinnal.

Miks valida Volume EdgeLift Brush soenguhari?

 • Kitsama disainiga lokke defineeriv küljeääris: Unikaalne, tihedamate sakkidega küljeääris aitab luua defineeritud ja eraldatud lokid ning tihedamad lokisalgud, andes juustele visuaalselt juurde kohevust ja volüümi.
 • Tihedad vegan harjased ja painduvad ümara otsaga harjased: Selline harjaste duo on juustele õrn ja vähendab kahjustuste tekkimist, andes sileda, läikiva ja kahuvaba viimistluse. Spetsiaalsed harjased lihtsustavad lokkide eraldamist ja soengusse sättimist, lisades samal ajal mahtu ja volüümi.
 • Mitmekülgne 5-ühes hari: Ülemised ääred loovad lühematele lokkidele ja tukkadele suuremaid määratletud lokispiraalid, samas kui käepide on suurepärane lokkide salkudesse jaotamiseks ja eraldamiseks.
 • Ökoloogiline Bio-põhine koostis: Valmistatud biopõhistest materjalidest, mis ei sisalda anorgaanilisi värvaineid ega mürgiseid lõhnu.

KKK: Volume EdgeLift Brush soenguhari

Mis on Volume EdgeLift Brush?

See on spetsiaalselt lokkidele kohandatud, patenteeritud soenguhari, mis on loodud lokkide, lainete ja krussis juuste eraldamiseks, defineerimiseks ja mahu ning volüümi lisamiseks. Unikaalne, kitsamate vahedega küljeääris aitab lisada mahtu ja volüümi.

Mis eristab Volume EdgeLift soenguharja teistest harjadest?

Lokke eraldavad küljeäärised on kitsama vahega, luues tihedamaid lokisalke ja seeläbi rohkem volüümi. Harjal on mitmekülgne 5-ühes disain, mis silub, eraldab ja lisab volüümi. Spetsiaalne käepide, mis jaotab ning eraldab juukseid täpselt ja toimib kuumusevaba lokkide loomise tööriistana.

Mis eristab Volume EdgeLift Brush’i Define Styling Brush’ist?

Define Styling Brush loob määratletud lokisalke suuremate vahedega, samas kui Volume EdgeLift Brush on loodud väiksemate vahedega, sobides seega ideaalselt mahu lisamiseks ka näiteks õhematele juustele ja lokkidele, mis janunevad ekstra volüümi järele.

Milline on ideaalne juuksepikkus Volume EdgeLift Brush’i kasutamiseks?

Kuigi hari sobib kõige paremini juustele, mis on pikemad kui 7-8 cm, saab harja otsmist ehk ülemist äärt kasutada ka lühematel juustel näiteks tuka või järkude viimistelmiseks ja neile volüümi lisamiseks.

Kas Volume EdgeLift Brush’i saab kasutada märgadel juustel?

Jah, hari on loodud siledamate ja eraldatud lokisalkude loomiseks ning täpseks jaotamiseks, et see libiseks ühtemoodi hästi nii kuivadel kui märgadel juustel, kuid kahjustuse vältmiseks ei soovitata seda soenguharja kuivadel juustel siiski kasutada.

Millest hari on valmistatud?

Soenguhari on valmistatud polülaktiidhappest (PLA), biolagunevast materjalist nagu maisitärklis ja suhkruroog. See on julmusevaba ja ei sisalda loomseid koostisosi ega kõrvalsaadusi.

Kui tihti ja kuidas peaksin harja puhastama?

Harja tuleks puhastada regulaarselt, ideaalis pärast iga paari kasutuskorda.

 1. Eemalda juuksed harjast.
 2. Pihusta puhastusvahendit nagu alkohol või Bounce Curl kurkumiga puhastav mask.
 3. Lase desinfektsioonivahendil maksimaalselt 10 minutit mõjuda, seejärel loputa.
 4. Lase harjal täielikult kuivada.

Miks on minu harjal auk?

Harjal on ventilatsiooniava kiireks kuivamiseks pärast kasutamist või desinfitseerimist. See ei ole defekt.

Millised on harja mõõtmed?

Harja mõõtmed on 24,6 cm x 6,4 cm ilma karbipakendita.

Kasutamine

 1. Alusta märgade juustega või niisuta neid veepihustiga.
 2. Kanna juustesse oma lemmik Bounce Curl viimistustoodet ja jaota juukseid viimistlemiseks parajateks salkudeks Volume EdgeLift Brush’i käepidemega.
 3. Alusta juurtest ja libista hari läbi juuste pikkuse, eraldades lokid küljeäärte abil.
 4. Lühemate juuste jaoks kasuta ülemist äärt, et luua rohkem volüümi ja rohkem lokisalke.
 5. Suru juukseid õrnalt kätega, krämpsutades neid lokkide paremaks moodustumiseks ja lase kuivada.

Koostisosad

Ökoloogiline Bio-Põhine Koostis: Hari on valmistatud biopõhistest materjalidest, mis ei sisalda anorgaanilisi värvaineid ja mürgiseid lõhnu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Volume EdgeLift Brush – kohevust lisava äärega soenguhari”

Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.