Rosemary Hydrosol – Rosmariini juuksevesi 150 ml

19.90 

Laost otsas

Rosmariini hüdrosool – Aurudestillatsiooni teel saadud rosmariini juuksevesi

Hüdrosool on nagu juuksevesi, mida saab pihustada otse peanahale ja juustele, et neid niisutada ja hooldada.

Rosmariin on tunnustatud looduslik vahend juuksekasvu ergutamiseks ja peanaha tervise hoidmiseks. See aitab  parandada folliikulites vereringet ja antioksüdandina leevendada peanahal toimuvaid põletikulisi protsesse.

Rosmariini hüdrosool on innovaatiline juuksevesi, mis pakub sügavat niisutust ja hooldust otse peanahale ja juustele. Saadud aurudestillatsiooni teel, säilitab see rosmariini kõik kasulikud omadused, muutes selle võimsaks vahendiks juuksekasvu soodustamiseks ja peanaha tervise parandamiseks.

Tänu oma rikkalikule antioksüdantide sisaldusele, stimuleerib hüdrosool vereringet folliikulites ja leevendab peanaha põletikulisi protsesse, pakkudes sellega kahekordset kasu – ergutades juuste kasvu ning hooldades peanahka.

Milleks mulle rosmariinivesi, mitte õli?

Erinevalt õlipõhistest toodetest ei muuda rosmariinivesi juukseid rasvaseks.

See on puhas taimevesi, mida toodetakse värskest rosmariini ürtidest ja valmistatakse Prantsusmaal aurudestillatsiooni teel.

Toode on õrn ja sobib kõikidele juukse- ja nahatüüpidele.

See toode ei ole õli, vaid puhas ja looduslik ürdivesi, mis sisaldab rosmariini kõiki uskumatuid aktiivseid koostisosi, kuid mille kasutamine ei muuda juukseid rasvaseks.

Valmistatud 99% looduslikest koostisosadest. Toote ohutuse tagamiseks ja mikroobide kasvu vältimiseks on lisatud 1% säilitusainet.

99% LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD – VEGAN – EI OLE TESTITUD LOOMADEL

Terved juuksed algavad tervest peanahast.

Kuidas see toimib?

Järjepidevus on võti, kasuta 2-3 korda nädalas. Pihusta rosmariinivett peanahale ja masseeri õrnalt. Ära loputa. Rosmariinivesi teeb oma maagiat aja jooksul, seega on parim viis selle kasutamiseks jätta see juustele ja peanahale.

Kasutades rosmariini hüdrosooli järjekindlalt 2-3 korda nädalas, pihustades peanahale ja masseerides õrnalt sisse, võimaldab see aktiivsetel koostisosadel mõjuda otse seal, kus neid kõige rohkem vajatakse. Ilma loputamiseta jätab see juuksed kergeks ja värskendatuks, soodustades tervete juuste kasvu alates peanahast.

Peamised kasutegurid:

  • Stimuleerib juuste kasvu ja toetab peanaha tervist.
  • Rikas antioksüdantide poolest, mis aitavad leevendada peanahas põletikulisi protsesse
  • Universaalne kasutus kõikidele juukse- ja nahatüüpidele
  • 99% looduslikud koostisosad – vegan – ei ole testitud loomadel.

 

Loe lisaks: Rosmariiniõli – kas tõesti looduslik imerohi, mis paneb juuksed kasvama?

Kasutamine

Järjepidevus on võti, kasuta 2-3 korda nädalas. Pihusta rosmariinivett peanahale ja masseeri õrnalt. Ära loputa, sest rosmariinivesi teeb oma maagiat aja jooksul, seega on parim viis selle kasutamiseks jätta see juustele ja peanahale

Koostisosad

99% LOODUSLIKUD KOOSTISOSAD – VEGAN – EI OLE TESTITUD LOOMADEL

Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Distillate

Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.