Mida miks ja mis järjekorras kasutan:

1. Peapesu
Kannan väikse koguse Hair Wash puhastavat palsamit juurtele. Masseerin peanahka hoolikalt, lasen veidi mõjuda, loputan.

2. Niisutav mask
Kannan korraliku koguse Hair Mask‘i juuste pikkusele. Iga juuksekarv peab saama maskiga kaetud, et mask saaks juuksekarvale mõjuda. Mask peale kantud, lasen sel mõjuda 15 – 20 minutit. Seni pesen, koorin, raseerin oma ülejäänud keha.
Seejärel harutan pusad ja kammin juuksed näppudega. Juuksed peavad olema kindlasti libedad, nagu merevetikad või keedetud nuudlid. Vajadusel lisan vett või maski.
Juuksed kammitud, loputan maski välja. (Väike kogus võib ka juustesse jääda)

3.  Viimistlus
Esiteks: märgadesse juustesse kannan Reperative Leave-In‘i selleks, et mu lokid oleksid niisutatud ja vetruvad mitme päeva vältel. Kuna lokid on loomult kuivad ja poorsed, siis ainult palsamist ja/või maskist ei piisa. Leave-In’i kannan samuti ühtlase kihina ning koguse koha pealt ennast tagasi ei hoia.

Teiseks: Control Jelly. Geel aitab hoida lokkis juustel kuju, selleks et mõne tunniga ei saaks juustest kahune heinapall. Hõõrun Jellyt peopesade vahel laiali ja silun peopesade vahel juukseid. Seejärel pigistan geeli juustesse (scrunchitan).
NIPP: Mida rohkem pigistada juukseid, seda rohkem tuleb lokk esile.

4. Kuivatamine
Ääretult oluline, lausa määrava tähtsusega on see, kuidas lasta lokkidel kuivada. Üleliigse vee pigistan juustele mõeldud mikrokiust rätikuga välja. Siin on kaks võimalust: kas lasta juustel kuivada õhu käes või kuivatada difuusoriga. Mina valisin seekord difuusori. Kasutan madalat kiirust ja sooja õhku. Viimased minutit kuivatan külma õhuga.

5. Väike ekstra
Ja viimane samm! Kui juuksed on ära kuivanud, kannan otstele väikse koguse Hair Growth Oil õli. Liiga palju õli muudab juuksed raskeks. Piisab mõnest tilgast! Väike kogus annab juustele ekstra sära ja pehmuse ning oooh kui hea lõhn võib ühel õlil olla!

Vaata kindlasti ka videot!

Armasta ennast, armasta enda juukseid 😉