Võidukas duo: siidist padjapüür ja peanahaõli võitsid Anne&Stiili Ilulemmik 2024 tiitli

On hetki, mis panevad meie südamed soojemalt tuksuma – ja täna jagame üht sellist rõõmusõnumit teiega! Aasta oodatuimal ilusündmusel – Anne & Stiili Ilulemmikute galal – pälvisid kaks meie toodet erilise tunnustuse ja võivad nüüd uhkusega kanda Anne&Stiil Ilulemmik 2024” tiitlit

 

2024. aasta algus on meie jaoks eriline, kuna nüüd võivad kaks meie kõige müüdavamat ja klientide poolt armastatud toodet: Lokitari 22momme tihedusega siidist padjapüür ja Sumilayi Sweet Rosemary Balancing Scalp Oil – peanahka tasakaalustav roosmariiniõli 50ml – uhkusega kanda tiitlit “Anne & Stiili Ilulemmik 2024“!

Lokitari padjapüür võlus žüriid kategoorias “Aegumatu lemmik” ja Sumilayi rosmariiniõli kategoorias Ilukuurid“.

See tunnustus on eriti südantsoojendav, sest  “Anne & Stiili Ilulemmik” on märgis, mis juhatab iluhuvilisi läbi toodete lõputu mere, aidates teha teadlikke ja kindlaid valikuid. Ilulemmiku tiitel antakse ainult nendele toodetele, mis on läbinud põhjaliku testimise ja on žürii poolt kõrgelt hinnatud.

Ilulemmik 2024 võitjatiitel annab meile õiguse lisada see märgis oma toodetele, teenustele ja reklaammaterjalidele, mis tähendab, et iga kord seda märki nähes, võid olla kindel, et oled valinud tõeliselt erilise ja hinnatud toote.

See on justkui kallistus meile kõigile, kes me armastame ilu ja hoolime sellest, mida enda eest hoolitsemiseks kasutame.

Südamega loodud, auhinnaga tunnustatud: meie Anne&Stiil 2024 ilulemmikud on:

 

Aegumatu ilulemmik: Lokitari siidist padjapüür

Loomulikult teadsime me seda juba ammu, et Lokitari 22 momme tihedusega siidist padjapüür on parim, kuid nüüd on see ka ametlik! Meie padjapüür võitis “Aegumatu lemmik” kategoorias Anne&Stiil Ilulemmik 2024 tiitli.

See siidist padjapüür ei ole mitte ainult luksuslik, vaid ka praktiline valik, aidates hoida nahka ja juukseid tervena. Võrreldes enamikes teistes siiditoodetes kasutatava 16-19 momme siidiga, on Lokitari 22 momme siid paksem, vastupidavam ja naha ning juuste vastas veelgi pehmem, luksuslikum ja siledam. Padjapüüre on saadaval 7 värvitoonis ja 3 erinevas suuruses.

Innovatiivne ilukuur: roosmariiniõli peanahale

Unusta sügelev peanahk ja juuste väljalangemine – meie hitt-toode, Sumilayi Sweet Rosemary Balancing Scalp Oil, peanahka tasakaalustav roosmariiniõli 50 ml, on nüüd “Ilukuurid” kategoorias Anne&Stiil Ilulemmik 2024 tiitli omanik.

Rosmariiniõli, rikastatud rosmariini, neemi- ja teepuuõliga, pakub terviklikku hoolitsust juustele ja peanahale, tasakaalustades ja rahustades ärritunud peanahka, soodustades juuste kasvu, vähendades juuste väljalangemist, tugevdades juukseid, leevendades sügelust ja lisades juustele sära. Proovi juba täna ja näe tulemusi ise!

 

Tänu südamest

Soovime tänada igaüht teist, kes olete koos meiega. Teie usaldus, armastus ilu vastu ja valikud on need, mis teevad selle teekonna imeliseks. Koos loome ilu, mis tuleb südamest ja millel on tähendus! ❤️

 

Vaata lisaks:

5 põhjust, miks kasutada siidist padjapüüri”  

Rosmariiniõli – Kas tõesti looduslik imerohi, mis paneb juuksed kasvama?

 

 

One thought on “Võidukas duo: siidist padjapüür ja peanahaõli võitsid Anne&Stiili Ilulemmik 2024 tiitli

  1. Pingback: 5 põhjust, miks peaksid kasutama siidist padjapüüri - Lokitar

Comments are closed.

Jätkates Lokitari veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.